Araç sayısının her geçen gün arttığı ülkemizde herkesin kaliteli ve donanımlı bir şekilde araçlarının başına geçip trafikte yer alması gerekmektedir. Bu hem beden sağlığı hem de mal güvencesi adına son derece önemlidir. Bu bakımdan firmamız eğitim konseptinde yer almakta olan ileri sürüş teknikleri sayesinde gerek bireysel taleplerde gerekse kurumsal ihtiyaçlarda kaliteli bir eğitim portföyü oluşturulmaktadır. Bu sayede alınacak olan ileri sürüş teknikleri ile hem kendi can ve mal güvenliğinizi sağlamış olacaksınız hem de trafikte seyir halinde bulunan bütün araçların ve yayaların can ve mal güvenliğini teminat altına almış bulunacaksınız. Bu bakımdan son derece önemli olan ileri sürüş teknikleri kursu fiyatları da her bütçeye hitap etmektedir.

Teorik ve Pratik İleri Sürüş Teknikleri Kursu Fiyatları

Kurumumuz bünyesinde iki farklı konsept halinde ileri sürüş teknikleri öğretilmektedir. Bunun için öncelikli olarak teorik eğitimden geçirilecek olan kursiyerler son derece donanımlı bir şekilde araç trafik ve yol bilgisine sahip olacaklardır. teorik eğitimin içerisinde defansif sürüş ve otomobil güvenliği hakkında çok detaylı dersler yer alacaktır. Ayrıca risk fark etme, hava ve yol şartlarına göre araç sürme, kontrol edilemeyecek dış faktörler, savunma teknikleri ve daha pek çok opsiyon teorik eğitimin içerisinde verilecektir. Aracı tanımaya yönelik bir takım donanımsal eğitimlerin de yer aldığı teorik eğitimden sonra mutlaka bütün kursiyerlerimiz pratik eğitime girmektedirler. Oldukça önemli olan pratik eğitim içeriğinde de kaygan zeminde araç kullanma, çeşitli engellerden kaçınma, fren sistemleri test etme, takip mesafesini koruma, virajlı yollara girerken aracı kaydırmadan ve savrulmadan sabit tutma ve daha pek çok uygulamalı eğitim yer almaktadır. Son derece modern ve bilimsel yöntemlerle verilen ileri sürüş teknik kursu fiyatları da oldukça makul seviyelerde yer almaktadır.

En Uygun İleri Sürüş Teknikleri Kursu Fiyatları

Bütün kurs konsepti içerisinde alınan eğitimlerden sonra bir takım yazılı sınavlar ve testlere tabi tutulan kursiyerlerimize sertifikalar verilecektir. Oldukça kaliteli ve modern olan eğitimlerimiz en uygun ileri sürüş teknikleri kursu fiyatları ile de desteklenmektedir.