Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/adexakad/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4
Kaza Araştırma ve Kök Sebep Analizi – AdexAkademi

Kaza Araştırma ve Kök Sebep Analizi

kaza incelemeKaza Araştırma ve Kök Sebep Analizi

Aslında bir kazanın incelenmesi ve ekibin kurulmasının diğer farklı bir sebebi’de kaza ya da olayın meydana gelmesini önleyici faktörleri bularak ve doğru aksiyon planları yaparak sistem içine uyarlamaktır.

Kaza Araştırma ve Kök Sebep Analizi başlığı, aslında bir çok şirkette farklı konu başlıkları ve farklı kaza ve olayın kök sebebini bulmak ve önlemek amaçlı yapılmaktadır.

AdexAkademi trafik ve yol kazalarını incelemek üzere kendini geliştirmiş ve bu konuda bir çok farklı şirketin kazasını incelemiştir. Hali hazırda Kaza Araştırma ve Kök Sebep Analizi konusunda danışmanlık yapmaktadır.

AdexAkademi trafikteki tüm kazaların önlenebileceğini düşünmektedir. Etkin bir kaza inceleme yapabilmek içimn bu konuda gerekli eğitimlerini tamamlamış bir ekip ve yönetim bulunmaktadır. Yapılan her trafik Kaza Araştırma ve Kök Sebep Analizi sonunda rapor hazırlanmaktadır.

Sonuç olarak; ‘ Kaza Analizi ‘ ‘ Kaza İnceleme ‘ ‘ Kaza Araştırma ve Kök Sebep Analizi ‘ isimleri ile bililen araştırma ve incelemeler, şirketlerin kendi bünyelerindeki her türlü araç parkı için yapılmaktadır.

AdexAkademi kurucularından Sayın Mert İNTEPE ‘Trafik Kazaları Bilirkişi’ ünvanına sahiptir.

Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin….

Bizimle İletişime Geçin...

Bilgileri Eksiksik Doldurmak Size Daha İyi Bilgi Aktarımı Yapmamızı Sağlar.

  • 3 + 92 =