Otomotiv Danışmanlığı

Otomotiv Danışmanlığı

Trafik kazaları, Türkiye’de yaşayan herkesin her gün karşı karşıya olduğu en büyük sorunlardan birisidir.

Bu risk hepimizi tehdit etmektedir.

Ehliyet alma sürecinin, sürücülere yeterli trafik bilincini ve araç kullanma kabiliyetini verebildiğini söylemek mümkün değildir. Dolayısıyla trafikte, emniyetli bir şekilde günlük hayatımızı sürdürebilmemiz için hepimizin bilinçli ve tutarlı bir eğitime ihtiyacı vardır.

Trafikte kullanılan araçlarını teknolojisi her gün gelişmekte, araçların performansları giderek artmakta, sürücüleri koruyacak güvenlik ekipmanları gelişmekte fakat hala insan faktörü sistemin en zayıf parçası olarak kalmaktadır.

Bu yüzden AdexAkademi, sürücü eğitimini, trafik emniyeti çalışmalarının en önemli parçası olarak kabul etmektedir. Hedef, trafik olgusunu bilen ve emniyetli sürüş bilinci gelişmiş insanlar yetiştirmektir.

Araç kaza sayılarını azaltmak ve tümünü ortadan kaldırmak isteyen firmalar, AdexAkademi’nin eğitim programları ile bu hedeflerine bir adım daha yaklaşmaktadırlar.

Eğitimlerle desteklenen bir filoda, çalışanların sürüş standartlarını artırarak,   yol emniyeti anlayışını yükseltmek ve dolayısıyla kaza sayısını azaltarak firma imajını güçlendirmek mümkündür.

Trafikte tehlikeyle karşılaşmadan araç kullanmak veya tehlikeli bir durumu kazasız atlatmak, profesyonel bir sürücü için bile çok zordur.

Yanıt Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.