İleri sürüş eğitimi programının amacı, araç kullanan kişinin kendi limitlerini ve kullandığı aracın limitlerine uygun şekilde araç kullanabilmesini sağlamaktır. Bunun içinde sürücünün aracını ve kendini tanıması için kurumumuz tarafından verilen eğitim ile sürüş güvenliği üst seviyeye çıkarılmaktadır.  Ayrıca sürücülerin zor hava şartlarında nelerle karşılaşacağı ve yağışlı havalarda nasıl yol kat etmesi gerektiği eğitimlerini vermekteyiz. Trafikte araç kullanmak oldukça zordur ve özellikle de kalabalık şehirlerde trafikte ilerleyebilmek ileri sürüş eğimi almayı gerektirmektedir.

İleri Sürüş Eğitiminin Amacı Nedir?

Özellikle de yeni araç kullanmayı öğrenen kişiler ileri sürüş eğitimi alarak araç kullanma becerisini artırmaktadırlar. Yolda yaşanabilecek her türlü olumsuzluğa rağmen aracın güvenilir şekilde yolda seyir edebilmesi için ileri sürüş eğitimi önem arz etmektedir. Kurumumuzda sizde bu eğitimi almak istediğinizde bizi arayarak ya da kurumumuza gelerek başvuru yapabilir ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitim öncesi ve sonrası sürücülerin bilgilerini tarttığımızda bu eğitimi alan sürücülerin daha tecrübeli ve yaşanabilecek olumsuz durumlarda neler yapması gerektiğini daha iyi bildiğini görmekteyiz. Sizde kendi hayatınızı ve sevdiklerinizin hayatını önemsiyorsanız, kurumumuza gelerek ileri sürüş eğitimi alabilirsiniz.

Otomobil Güvenli Ve Defansif Sürüş Teknikleri Eğitimi

İleri sürüş eğitimi ile sürücü adaylarımızın otomobil hâkimiyetinin üst seviyeye çıkmasına yardımcı oluyoruz. Bunun için öncelikle adaylarımızın kendi sınırlarını kavramalarına yardımcı oluyoruz. Daha sonra ise üst seviyedeki teknikleri öğretmeyi hedefleyen eğitimlerimizi uzmanlarımız ile birlikte teorik olarak ve pratikte sürücülerimize sunmaktayız. Hem pratik hem de teorikte ileri sürüş eğitimi sunan kurumumuz bu konuda Avrupa standartlarında hizmet vermektedir.

  • Viraj dönme eğitimi,
  • Ağırlık transfer eğitimi,
  • Islak zeminde yol gitme eğitimi,
  • Savrulan otomobile hakim olma eğitimi gibi teknikler sürücülere verilmektedir.

Kurumumuz tarafından sunulan tüm bu eğitimler aynı zaman da özel simülasyon sistemi ile gösterilmektedir. Sürücülerin kendilerini geliştirmeleri için birçok konuda destek olarak ileri sürüş eğitimi veren kurumumuzda aynı zamanda slide car sayesinde bu eğitimler pratiğe dökülmektedir. Slide car sistemi sürücülerin kaygan zeminde aracın hâkimiyetini kolay ve güvenli şekilde kontrol altında tutmaya yarayan eğitim olarak dikkat çekmektedir.

İleri Sürüş Eğitiminde Güvenilir Hizmet Veriyoruz

İleri sürüş eğitimi ile sizde güvenilir sürüş keyfini yaşamak isterseniz bize ulaşarak eğitimlerimiz hakkında bilgi alabilir ve eğitimlerimize kayıt olarak programlarımıza dahil olabilirsiniz. Uygun fiyata ileri sürüş eğitimi sunan kurumumuz sizlere daha güvenilir araç kullanma ve sürücü kabiliyetlerinizi geliştirme imkanı sunmaktadır. Alacağınız ileri sürüş eğitimi ile birlikte sizde aracınızı yolda yaşayacağınız tüm olumsuz durumlara rağmen nasıl kullanmanız ve yönetmeniz gerektiğini uzmanlarımız tarafından öğrenirsiniz. Farklı gruplar halinde sunulan programlara dahil olmak için başvuru yaparak listeye adınızı dahil ederek ileri sürüş eğitim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.